אודות

נמסטה Namaste  ו- Swagatham (ברוכים הבאים בהינדי) !

.

אנו בחברת “לגעת בהודו” מוציאים טיולים מגוונים ומרתקים להודו, בהוטן, סרי לנקה ונפאל, מאז 2008.

.

הכוח המניע אותנו הוא האהבה הגדולה ליבשת ההודית, לתרבות ולתושביה המקסימים, ביחד עם הרצון לשתף אתכם המטיילים באהבה גדולה זו..

איתנו תוכלו לצאת לטיולים קבוצתיים עם הדרכה ברמה גבוהה של מדריכי הבית שלנו, כל אחד מהם הוא בן בית בהודו ומחובר אליה עמוקות.

אנו מציעים טיולי תרבות, טיולי נשים, טיולי נושא מיוחדים, טיולי שטח במסלולים ייחודיים וטרקים על רכס ההימלאיה. כל המסלולים מתוכננים בקפידה ומבוססים על היכרות עמוקה שלנו עם השטח. כל טיול מכוון לתאריכים הטובים ביותר, בהתאם לעונות השנה, פסטיבלים שונים וחופשות בישראל.

בנוסף, אנו גם מארגנים טיולים בתפירה אישית לקבוצות מגובשות ומטיילים עצמאיים. טיולים אלו נבנים בהתאמה מלאה לרצונותיכם, המטיילים. קשובים לצורכיכם, יש לנו את היכולת והניסיון להפוך את השאיפות שלכם, למציאות המשתלבת בטיול. אנו מתאימים את תנאי התיירות ותוכן הטיול אליכם, תוך הקפדה על שירות ברמה גבוהה וזמינות מלאה שלנו לליווי מרחוק של המטיילים העצמאיים בזמן הטיול בשטח.

אנו יודעים שהטיול בהודו הוא הגשמה של חלום. אנחנו מחויבים להעניק לכל מטייל יחס אישי וחם, ללוות ולקחת אתכם לטיולים איכותיים ומלאי חוויות.

אנו כאן לרשותכם ובשבילכם. אל תהססו ליצור קשר לכל שאלה

שלכם בידידות, צוות לגעת בהודו

הצוות שלנו

דורון בן חיים - מנהל

בעלים ומנהל חברת “לגעת בהודו”, מדריך ותיק ומנוסה אשר מוביל את טיולי לגעת בהודו בקשמיר לדאק ורכס ההימאליה, בהוטאן, ‘שבע האחיות’ שבצפון מזרח הודו, בנפאל ובשמורת ה’ננדה דווי’ באזור מקורות הגנגס בהימלאיה ההודית.

“נווד בנשמתי, מסעות בעולם הם חלק ממהות חיי. הודו, על נופיה ואנשיה, היא אהבתי הגדולה כבר 40 שנים. את הקבוצה הראשונה שלי הפקתי והדרכתי בשנת 1987 ומאז צברתי ניסיון רב בארגון והובלת טיולים רבים להודו, נפאל ובהוטן. ההנאה של המטיילים היא המקום ממנו אני שואב את השראתי.
זהו כייף גדול עבורי, להקנות לאלו שמטיילים איתי “חוויה באיכות אחרת”.

רוני גורופי - מנהלת מחלקת טיולים עצמאיים ומדריכה

מדריכת ומפיקת טיולים ותיקה להודו, ממקימי חברת הטיולים ‘לגעת בהודו’. בשנים האחרונות רוני מבלה את רוב זמנה בקראלה שבדרום הודו. רוני מנהלת את מחלקת הטיולים העצמאיים בתפירה אישית ומדריכה את טיולי ‘לגעת בהודו’ לדרום הודו, לאודישה ומזרח הודו ולצפון הודו. רוני ארגנה והובילה את אהרוני וגידי במסעותיהם המופלאים בדרום הודו וברג’סטאן.

אל הודו הגעתי בשנת 2002 והתאהבתי מייד.

מאז, אני מסתובבת הרבה בהודו ובשנים האחרונות ממש מתגוררת פה. אני מוקסמת כל פעם מחדש מהעושר התרבותי, מהעוצמה האדירה של החיים והמפגשים שהודו מאפשרת ומהרבגוניות הרבה. כבר למעלה מעשור שאני זוכה לשלב את אהבתי עם עבודתי ולהביא לידי ביטוי את היצירתיות שבי בהפקת הטיולים, משלב הרעיון וההשראה ועד הובלת הטיול בשטח”.

אסנת אבידן - מדריכת טיולי נשים

מדריכה ותיקה בארץ ובמזרח, מורה מוסמכת ל״יוגה נשית״ ומלווה נשים בתהליכי העצמה. בעלת תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה ותואר שני במדעי הדתות של אוניברסיטת תל אביב. מתרגלת שנים יוגה ומדיטציות. נשואה ואימא ל-3 ילדים. עוסקת גם בחינוך והנחיית קבוצות. אסנת אבידן איתנו מתחילת הדרך ומדריכה את מסעות הנשים של ‘לגעת בהודו’ לצפון הודו ונפאל.

” את המסע שלי בהודו התחלתי לפני למעלה מ- 20 שנים. כבר אז נשבתי בקסמה, ברבגוניותה, בעומק ובקלילות , בריגוש החושני של תת היבשת ההודית. מאז אני לא מפסיקה לחקור וללמוד אותה, לתרגל, לטייל ולהוביל מטיילים אליה, כולל יציאה למסע של חצי שנה עם בן הזוג ושלושת הילדים.”

אסף גדרון - מדריך

בוגר מדרשת שדה בוקר, בעל תואר ראשון בביולוגיה, תואר שני באקולוגיה מדברית ומכור להודו. חי ומטייל בהודו בשנים האחרונות. חובב יערות וערים קדושות. הוביל את אהרוני וגידי בצילומי מסע המופלא לרג’סטאן. אסף מדריך את טיולי ‘לגעת בהודו להודו הקלאסית, צפון הודו ודרום הודו.

” מאז המפגש הראשוני עם הודו בשנת 95′  הודו לא מפסיקה לסקרן אותי. הגיוון האנושי, התרבותי, הדתי של העולם האדיר הנקרא הודו הוא כמערת אוצרות ללא סוף. הטבע הפראי ושילובו עם התרבות העתיקה תמיד הילכו עלי קסם. ביליתי למעלה מ-9 שנים נטו בהודו במצטבר והיד עוד נטויה”.

טיולים נוספים העשויים לעניין אותך

טיול מאורגן להודו

רג'סטאן והודו הקלאסית

17/11/2024 - 01/12/2024

יציאה מובטחת

טיולי תרבות

סתיו

טיול מזרח הודו

טיול עומק למזרח הודו

03/12/2024 - 22/12/2024

ההרשמה בעיצומה

טיולי תרבות

חורף

טיול עומק לדרום הודו

31/12/2024 - 19/01/2025

ההרשמה בעיצומה

טיולי תרבות

חורף

    מעוניינים להצטרף לטיול?