טיולי
נושא
חורף

֍ חופשה ~ ריטריט ~ טיול ֍

 

מסע בוטיק ייחודי לגן העדן הטרופי בדרום הודו

 

קבוצה קטנה ואיכותית של 6 – 10 מטיילים בלבד

 

טיול “היברידי” = ליהנות מכל העולמות…

מסע שמשלב את היתרונות של טיול מאורגן לצד החופש של טיול פרטי       

 

שבועיים של הטענת מצברים וניקוי ראש במדינת קראלה המהממת, המקום שהוא ביתי בשנים האחרונות. הסלוגן של קראלה הוא: GOD’S OWN COUNTRY והיא נחשבת לגן העדן הטרופי של הודו.

 

קראלה, ארצם של דוברי ה’מאלאיאלאם’ Malayalam היא מדינה צרה וארוכה השוכנת לחופי הים הערבי ומהווה צומת מרכזית על מפת הסחר של העולם העתיק ומקיימת קשרי מסחר עם שאר העולם זה כבר יותר מ-3,000 שנים, בעיקר סחר בתבלינים.

קראלה היא אחת המדינות המובילות בהודו במדדי תוחלת החיים ואיכותם, כמות יודעי קרוא וכתוב, מעמד הנשים ועוד. היא גם אחת המדינות הצפופות ביותר בהודו, עם אוכלוסיה של כ-35 מליוני בני אדם בשטח של כ-33,000 קמ”ר.

העיר קוצ’ין שבקראלה היוותה בית חם לקהילות יהודיות זה מאות שנים. עירוב של השפעה דתית, נוצרית, מוסלמית והינדית יוצרים במדינה פסיפס אנושי ייחודי ומעניין. רק בקראלה יש קומוניזם שנבחר בבחירות דמוקרטיות ודיונים פוליטיים הנשמעים בכל פינה.

קרלה ידועה בכל העולם גם בטיפולים המבוססים על תורת האיור-וודה Ayurveda, ‘ידע החיים’, בריקוד ה”קטאקאלי” Katakali – ריקוד תיאטראלי הממחיז סיפורים מהמיתולוגיה ההינדית ובאומנות הלחימה שנחשבת על די רבים לאומנות הלחימה העתיקה ביותר בעולם, ‘קלאריפאיאטו’ Kalaripayattu.

מעוניינים להצטרף לטיול?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם