טיול לרג`סטאן - לגעת בהודו
הצעות מיוחדות
04-6898088 facebook facebook facebook

טיולי תרבות

טיול עומק לרג'סטאן - מובטח !

חוויה הודית צבעונית וסוחפת בארץ המהראג`ות - יציאה מובטחת !!!

תאריכים
מספר ימי טיול: 15
1-15.2.2020
בהדרכת: אסף גדרון
מחיר הטיול: 4,080 $
תוספות:
ויזה להודו: 85 $
השתתפות בקופת הטיפים: 80 $
חוויה הודית צבעונית וסוחפת בארץ המלכים -מובטח !

טיסה בינלאומית ישירה תביאנו אל דלהי, שם נתחיל את מסענו ביום סיור מרתק בבירתה של הודו. מדלהי נדלג בטיסת פנים אל לב המדבר הרג`סטני.

נקדיש זמן משמעותי לאזור ג`יאסלמר  Jaisalamer, אזור מדברי קסום במערב הודו, בלב הדיונות ובעמקי מדבר תאר.  ג`איסלמר עצמה היא "עיירה שנלקחה מהאגדות", כל קיר פשוט מפוסל ביד אומן. אומרים שג`יסלמר היא מוזיאון ענק שהאדם והטבע משלבים בה אומנות מדהימה. שקיעות מרהיבות, אגם קסום בלב המדבר, דיונות, גמלים ועוד...

נבקר ב`מהרנגאר` Mehrangarh המבצר המרשים של ג`ודפור Jhodpur – "העיר הכחולה" ובשוק הססגוני שבליבה ובמקדש הג`איני המרהיב ברנקפור Ranakpur.

נצא מהמסלול התיירותי "הרגיל", נבקר גם בכפרים קטנים ופינות ייחודיות ונלון בארמון של מלכים מקומיים (מהרג`ות). "זוהי רג`סטאן האמיתית".

נמשיך ונמצא את עצמנו באודייפור Udaipur, עיר מקסימה, אגמים בתוכה, הנקראת גם "העיר הלבנה" ונחשבת לאחד האתרים הרומנטיים ביותר בהודו.

נסתובב בפושקר  Pushkar כפר קדוש וקסום עם אגם יפהפה ואחד ממעוזי התרמילאים הישראלים בהודו. שוק צבעוני ושוקק, טכסי "פוג`ות" ערב ובוקר על האגם, טבילות של עולי הרגל ומקדשו של האל ברהמה. פשוט פנינה.

בג`יפור Jaipur, בירת רג`סטאן, נבקר במבצר אמבר Amber fort ובמצפה אסטרולוגי מעניין.
נצפה בקיר המרהיב של `ארמון הרוחות`, נשוטט בשווקים ונצא לראות סרט בוליוודי בקולנוע.

נמשיך לרנטמבור Ranthambore שם נערוך סיורים רכובים בשמורת הטבע החשובה ביותר ברג`סטן ונסייר במבצר עתיק, אחד הגדולים בהודו.

נכלול סיור במונומנטים הקלאסיים של שושלת ה`מוגהולים` Mughals באגרה, מבצר אגרה וכמובן  הטאג` מאהאל Taj Mahal ונסיים את מסענו בהשלמת הסיורים בדלהי, משם נטוס חזרה לישראל

תוכנית הטיול
מחיר והערות
מפה
על המדריך
תמונות מהשטח
טופס הרשמה

יום 1,   1.2  הטיסה אל הודו :
נצא בטיסת לילה ישירה עם אייר אינדיה, מתל אביב אל דלהי. ההמראה מתוכננת לשעה 21:25.


יום  2,  2.2  דלהי Delhi:
נחיתת בוקר בדלהי והמשך ליום סיור בבירתה הצבעונית והמעניינת של הודו.
דלהי היא הלב הפועם בחוזקה של הודו הענקית. נבקר ב`קוטאב מינאר`, מינארט מראשית ימי הפלישות המוסלמיות והקמת הסולטנות של דלהי, שהוכרז כאתר מורשת עולמית, בשער הודו ואזור מבני הפרלמנט בדלהי החדשה וב`בנגלה סאהיב` Bangla Sahib המקדש הסיקהי הגדול בדלהי ונשמע על הדת הסיקהית אשר משלבת עקרונות מההינדואיזם והאיסלאם ובאתרים נוספים בהתאם לזמן.

הלינה בדלהי במלון Holiday Inn או דומה ברמה.


ימים 3 – 4,  3-4.2   ג`איסלמר  Jaisalmer :
הבוקר נחזור אל שדה התעופה ונטוס מדלהי אל ג`איסלמר.
ג`איסלמר - מין תמונה סוריאליסטית של עיר שעולה מן האגדות, בלב המדבר. במשך מאות שנים, ג`איסלמר היוותה תחנה מרכזית בנתיב שיירות התבלינים שהובילו סחורה בין הודו, פרס, חבל ערב ואירופה. נבקר באגם גאדיסאגאר Gadi Sagar הציורי, נסייר בסמטאות העיר ונבקר ב"בתי ההוולים" Haveli. נסייר במבצר העיר שוקק החיים, במקדש הג`איני ובפינותיה המדהימות של ג`יסלמר "העיר הצהובה" - שכולה כמוזיאון. בערב נצא אל המרחבים שסביב ג`אסלמר אל דיונה יפהפייה, שם נצפה בשקיעה מדהימה ונעביר ערב קסום בלב המדבר.

הלינה בג`איסלמר במלון Rang Mahal  או דומה ברמה – סה"כ 2 לילות.

 

יום 5,  5.2  ג`ודפור   Jodhpur:
הבוקר ניפרד מג`איסלמר ונמשיך בנסיעה אל ג`ודפור, אליה נגיע בצהרים.
העיר הכחולה בעבר שלטה על כל אזור `מרוור` Marwar  . נבקר במבצר העיר המרשים – מהרנגאר Meherangarh  הנישא על גבעה, נצפה על העיר העתיקה של ג`ודפור, הצבועה בכחול ונשוטט ברחובות השוק האוטנטי של עיר העתיקה וכיכר השעון.

הלינה בג`ודפור במלון Indana Palace  או דומה ברמה .

 

יום 6,   6.2  רנקפור Ranakpur – האזור הכפרי של רג`סטן :
במידת הצורך נשלים הבוקר את הסיור בג`ודפור ולאחר מכן ניסע לביקור ברנקפור Ranakpur שם נתוודע לדת הג`אינית Jainism. נפגוש עולי רגל, ו"נלך לאיבוד" במבוכי המקדש המרשים בו 1,444 עמודים המגולפים בשיש ביד אומן. אחה"צ נטייל באזור כפרי ונפגוש מקרוב את תושבי המקום הצבעוניים ואת אורחות חייהם המסורתיים.

הלינה במלון הריטג` (מלון מורשת) Rawla Narlai   או דומה ברמה.


יום  7,  7.2   אודייפור Udaipur :
נמשיך בנסיעה אל עבר אודייפור - "העיר הלבנה", הנעימה והרומנטית מבין ערי רג`סטן בה נצמא אגמים, ארמונות, בתי `האוולי` עתיקים ומקדשים. נסייר בעיר שהוקמה ע"י המלך הרג`פוטי, אודאי סינג השני במאה ה- 16.  נסתובב בעיר העתיקה, נשוט בסירה על אגם פיצ`ולה (Pichola lake), נבקר במוזיאון מבצר העיר (ה- City Palace), נשתתף בשירת הלל במקדש מיוחד ועתיק השייך לזרם חסידי האל וישנו ונשוטט בשוק הססגוני.

הלינה באודייפור במלון Justa Sujjangarh או דומה ברמה .

 

יום 8,  8.2  אודייפור – דאווגאר Deogarh:
הבוקר נשלים את הטיול באודייפור. נבקר ב`גן הנסיכות` Sahelon Ki Bari ונוסיף ביקור במקדש אקלינג-ג`י Ekling Ji  העתיק והיפהפה שמצפון לעיר.
רג`סטן מלאה בארמונות ובתי אצילים, אלו שרידי פאר למלכים מקומיים ששלטו כל אחד בכפרו ובסביבתו, למעשה עד לעצמאותה של הודו. כדי לתחזק ולשמר את האחוזות האדירות שברשותם, בעידן המודרני, רבים מאותם מלכים ודוכסים הסבו אגפים מהארמונות למלונות מורשת, דוגמת המלון בו נתארח הלילה.

הלינה במלון הריטג` Deogarh Mahal באזור הכפרי של רג`סטן .


יום 9,  9.2    פושקר  Pushkar:
הבוקר נמשיך  אל פושקר (Pushkar) - כפר יפהפה וקדוש לאל ברהמה, במרכז הכפר שוכן אגם ציורי. סביב האגם `גהטות` טבילה רבות ומקדשים קטנים מכל עבר.
נסובב ברגל את האגם, נפגוש בעולי רגל הבאים לטבול באגם הקדוש, נחזה במאמינים הבאים במיוחד לכאן לסגוד לאל היוצר, ברהמה ונשתתף בטכסיהם, נהנה ממופע אקסקלוסיבי של ריקודים רג`סטניים צועניים, נסייר בשוק הצבעוני ונספוג את אווירת המקום.
הערב הצופה על האגם הקדוש, הוא פשוט קסום.

הלינה בפושקר במלון  Jagat Palace או דומה ברמה.

 

ימים 10 – 11,  10-11.2   ג`איפור  Jaipur:
בבוקר יום 10 נשלים את הטיול בפושקר ולאחר מכן נמשיך אל  ג`יפור – `העיר הורודה` ובירת רג`סטאן. בג`ייפור נצפה ב`ארמון הרוחות` Hawa Mahal , נבקר במקדש מלא חיים המוקדש לאל קרישנה ובג`נטר- מנטר (Jantar Mantar) – מצפה אסטרולוגי מעניין. נסייר בשווקים הצבעוניים על גבי ריקשות וברגל ובערב נצא לראות סרט הודי בקולנוע מקומי – חוויה הודית לכל החושים.
ביום 11 נשלים את הטיול בג`ייפור ולאחר ארוחת הצהריים ניסע ללינה ברנטמבור Ranthambore.

ביום 10 - הלינה בג`איפור במלון Holiday inn או דומה ברמה.
ביום 11 - הלינה במלון Nahargarh Ranthambore או דומה ברמה.


יום 12,  12.2   שמורת הטבע רנטמבור   Ranthambore National park Safari:
שמורת הטבע רנטמבור היא אחת השמורות החשובות והמפורסמות של צפון הודו.
בעבר שטח היער הזה שימש כאזור הציד של שושלת המהרג`ות מג`ייפור.
השמורה ידועה כאחד המקומות עם סיכויים סבירים לזכות בהצצה על הטורף הגדול ביותר והמלכותי ביותר של הודו - הטיגריס. לצד הטיגריס חיים בשמורה גם נמרים, צבועים, דובים, צבאים, מספר מינים של קופים, תנים, שועלים, חזירי בר, דורבנים, תנינים ועוד ....
היום נערוך שני סיורי ספארי רכובים בשמורה, הראשון מוקדם בבוקר והשני אחה"צ ובשעות הצהריים נעלה לתצפית מהמבצר הגדול של רנטמבור.

הלינה במלון Nahargarh Ranthambore  או דומה ברמה - סה"כ 2 לילות


יום 13,  13.2   אגרה  Agra:
הבוקר נמשיך אל עבר התחנה הבאה במסענו – אגרה, מרכז מורשתם של השליטים
המוגולים שממלכתם האדירה התפרסה על פני צפון ומרכז הודו. נבקר במבצר אגרה Agra Fort המרשים, ארמונם של הקיסרים המוגהולים בשיא עוצמתם ובטאג` מאהל (Taj Mahal) המפורסם, שנבנה כיצירת אהבה, ע"י הקיסר המוגולי `שאח ג`אהאן`, לזכר אשתו האהובה - `מומטאז מאהל`.

הלינה באגרה במלון Radisson  או דומה ברמה.

 

יום 14,  14.2   אגרה Agra - דלהי Delhi:
הבוקר נשלים את הסיור באגרה ולאחר מכן נמשיך אל בירתה הצבעונית והמעניינת של הודו.
בדלהי נטייל על גבי ריקשות וגם ברגל, בסמטאות מלאות החיים של דלהי העתיקה Old Delhi.
ובאתרים נוספים בהתאם לזמן.

הלינה בדלהי במלון Holiday Inn או דומה ברמה


יום 15,  15.2  מדלהי חזרה לישראל:
בוקר נוסף להשלמת הטיול בדלהי. היום נבקר ביקור מעמיק במקדש Akshardham החדש והמרהיב ביופיו, המוקדש למורה רוחני בן המאה ה-18
לקראת צהרים ניסע אל שדה התעופה ונטוס חזרה לישראל בטיסה ישירה עם אייר אינדיה. ההמראה מדלהי מתוכננת ל-15:30 והנחיתה בישראל ל-19:25.
 

מחיר הטיול למטייל בקבוצה של  12  - 20 מטיילים :   4,080 $

תוספות:
* עלות ויזה (אשרת הכניסה להודו)- 85 $ למטייל.
* השתתפות בקופת הטיפים לנותני השירותים בהודו: 80 $ למטייל.


** הטיול כולו בכלכלה מלאה. להערכתנו, סדר גודל של כ- 50 דולר בלבד, יספיקו, כדי להשלים את כל ההוצאות הנוספות לאורך הטיול כולו (פרט למתנות, מזכרות וקניות אישיות).

 

מחיר הטיול כולל:

 • טיסות בינלאומיות ישירות עם אייר אינדיה.
 • טיסת פנים מדלהי אל ג`איסלמר.
 • 13 לינות: בחדר ל- 2.  בבתי מלון טובים ברמת 4 - 5 כוכבים / מלונות מסורת מיוחדים כמפורט בתוכנית הטיול.
 • כלכלה:  כלכלה מלאה לאורך כל הטיול, כולל מים מינרלים.
 • כל הנסיעות: עפ"י תכנית הטיול. הנסיעה באוטובוס תיירים ממוזג ונוח, ברמה טובה.
 • מדריך ישראלי – אסף גדרון.
 • מדריכים מקומיים.
 • כל הפעילויות והמפגשים שבתוכנית הטיול – מופעי מוסיקה וריקודים, שני סיורי ספארי רכובים בשמורת רנטמבור, שייט על האגם באודייפור, נסיעות בריקשה, סרט קולנוע ועוד הפתעות...
 • כניסות לכל האתרים שבתוכנית הטיול.
 • פגישת הכנה, בה יינתן תדרוך מקיף על כל הקורה בטיול, לפני יציאת הטיול וקבלת תיק מטייל מושקע, עם מידע מודפס, מפות ועוד...


מחיר הטיול אינו כולל:

 •  ויזה (אשרת הכניסה להודו, מצוין בנפרד)- עלותה דרכנו 120 דולר.
 • טיפים (מצוין בנפרד) – 80 דולר למטייל.
 • שתייה מעבר למים מינרלים.
 • ביטוח נוסעים (חובה). 
 • הוצאות בעלות אופי אישי כגון: טלפונים, כביסה, קניות אישיות, מזכרות, מתנות, הזמנות אישיות בבתי המלון וכד`.
 • כל פעילות עצמאית, ו/או שאינה במסגרת כלל הקבוצה.
 • כל דבר החורג מ"תוכנית הטיול" וכל דבר שאינו מוזכר בסעיף "מחיר הטיול כולל" .

 

הערות למחיר הטיול:
• למטייל המשתמש בחדר ליחיד - Single room - תוספת של 880 דולר.
• יציאת הטיול תובטח לאחר הרשמתם של 10 מטיילים. במצב של קבוצה בת 10 – 11 מטיילים בלבד, תחול תוספת מחיר של 200 דולר למטייל.
• מחיר הטיול יבוטא בשקלים, ויחושב על פי מחירו הדולרי, כפול שער העברות והמחאות (הגבוה), ביום העסקים הקרוב שלאחר פדיון התשלום (כל עוד שער הדולר עומד על  3.5 שקלים ומעלה).
• במצב ששער הדולר – USD, ירד למטה מ- 3.5 שקלים לדולר, עלויות הטיול יבוטאו בשקלים ויחושבו על פי שער המינימום השקלי שנקבע - 3.5 ש"ח לדולר.
• מחיר הטיול הינו לתוכנית הטיול המוצגת כאן וכפי שהיא מתוכננת. במקרה של שינויים בתוכנית הטיול או מצבים בלתי מתוכננים, שאינם קשורים בנו, תוך כדי הטיול, בשל שינוי בזמני טיסות/ מזג אוויר/ שביתה מקומית וכדומה, על המטיילת להיות מוכנה לאפשרות שתצטרך להוסיף את תוספת העלות היחסית לשינוי לאחר החזרה לארץ.


סדרי הרשמה ותשלומים:
• עם ההרשמה לטיול יש לשלם מקדמה על סך 1000 שקלים למטייל, למלא את טופס הרישום ולשלוח צילום דרכון.
• יתרת התשלום תושלם עד מועד פגישת ההכנה לטיול לכל המאוחר.
• ניתן לשלם בכרטיס אשראי או בהעברה בנקאית.
• תשלום בכרטיס אשראי ניתן לחלק ל-6 תשלומים ללא תוספת.
• פרטי חשבון הבנק להעברה בנקאית: בנק אגוד (סימנו 13), סניף חיפה  – 081. על שם לגעת בהודו,  מספר חשבון : 4792579.

טופס הרשמה לטיול עומק לרג'סטאן - מובטח !
שים לב! הטופס תומך בהוספת מספר מטיילים לא הגבלה
פרטי קרובים הנשארים בארץ:

הוסף מטייל
סוג החדר המבוקש במלונות:
* חדר עם שותף יתאפשר במידה שימצא שותף מתאים, במידה ולא יימצא השותף ישתמש המטייל בחדר ליחיד וישלם את “התוספת - חדר ליחיד”
הערות ובקשות מיוחדות למיקום הישיבה/אוכל בטיסה:
חתימת המטייל:
אני מתחייב להסדיר את כל התשלומים הכלולים ב"מחיר הטיול", כולל תוספות במידה שישנם כאלו, כסדרם ולפי המועדים שנקבעו. במקרה של שינויים בתוכנית הטיול, או מצבים בלתי מתוכננים, או שימוש באלמנטים שלא תומחרו "במחיר הטיול", ידוע לי שישנה אפשרות שאצטרך להוסיף במקום את תוספת העלות הכספית היחסית לשינוי. אני מתחייב שבזמן הטיול יהיה ברשותי ביטוח נוסעים כמפורט ובמידה שיש לי בעיה בריאותית הידועה לי איוועץ ברופא המטפל שלי, אקבל את אישורו להשתתפותי בטיול ואת הנחיותיו ובנוסף אפרט אותה כאן:

אסף גדרון

בוגר מדרשת שדה בוקר,בעל תואר ראשון בביולוגיה, תואר שני באקולוגיה מדברית, ממקימי "אשרם במדבר" ומכור להודו. חי ומטייל בהודו ב 7 השנים האחרונות. חובב יערות וערים קדושות.

"מאז המפגש הראשוני עם הודו בשנת 95`  הודו לא מפסיקה לסקרן אותי. הגיוון האנושי, התרבותי, הדתי של העולם האדיר הנקרא הודו הוא כמערת אוצרות ללא סוף. הטבע הפראי ושילובו עם התרבות העתיקה תמיד הילכו עלי קסם. ביליתי למעלה מ 7 שנים נטו בהודו והיד עוד נטויה".