טיול לבהוטן - מסע עומק אל ממלכת בהוטאן הקסומה
הצעות מיוחדות
04-6898088 facebook facebook facebook

טיולי תרבות

טיול עומק לבהוטן

הטיול משתתף בפסטיבלים מרוחקים ואקזוטיים

תאריכים
מספר ימי טיול: 15
23.9-7.10.2020
* הטיול במתכונת הכל כלול. כולל ויזות להודו ובהוטן והשתתפות בקופת הטיפים
יציאה מובטחת !
בהדרכת: דורון בן חיים
מחיר הטיול: יעודכן בקרוב
תוספות:
מסע אל מחוזותיה המרוחקים של ממלכת בהוטאן

בהוטאן Bhutan, ארץ הדרקון הרועם, המכונה שנגרילה, "גן העדן".
חבל ארץ הררי, השוכן בלב נופי פסגות ההימלאיה המזרחית. לשמירה על ערכי האקולוגיה והטבע, אין בבהוטאן מפעלים מזהמים. כמות זעירה של כבישים עם מעט מאוד כלי רכב והקפדה על תחנות כוח הידרואלקטריות, 'חשמל ירוק', הממוקמות כך שאינן מפריעות לתושבים ולבעלי החיים. למעלה מ-70% משטחה מכוסה יער עבות, שמורות טבע הוכרזו על למעלה מ 30% משטחה והגידולים החקלאיים הנם אורגניים (ללא ריסוס). בהוטאן הנה אחד האזורים המיושבים הבודדים עלי אדמות, שהנם 'מטהרי אטמוספרה'.

במדינה מיוחדת זו, הנקראת על ידי תושביה 'דרוק יול' Druk Yul, ארץ הדרקון בשפתם, המדד הלאומי נקרא 'מדד האושר', מושג שנטבע על ידי המלך ה-4 של בהוטן, ג'יגמיי וונצ'וק Jigmey Wonchuk.

טיול מיוחד זה, עושה את דרכו הרחק מהמרכזים המתוירים של בהוטאן ולוקח חלק בפסטיבלים גם באזור בהומטאנג (Bhumtang). אירועים ססגוניים ואקזוטיים, השונים זה מזה, ומתרחשים בכפרים ובמנזרים מרוחקים ונידחים. אזור בהומטאנג היה בעבר המרכז התרבותי החשוב של בהוטאן ועדיין שומר על עוצמתו התרבותית. נהלך בפינות טבע קסומות, נתארח בבתי תושבים ונחווה מפגשים ישירים עם הכפריים ואנשי המקום בביתם ובחגיהם.
נטייל בנופי הרים ויערות ונצפה בנופי הפסגות של רכס ההימלאיה המזרחי.

את הטיול המקיף לבהוטאן, אנו מוציאים פעם בשנה. בזמן בו מזג האוויר נעים ובעונה בעלת הראות הטובה ביותר. בתזמון נכון להשתלב בפסטיבלים ועוד אירועים אוטנטיים ולא מתויירים, בכפרים המרוחקים.

הטיול מתוכנן כך שלא תהיה לגובה השפעה משמעותית על המטייל ומתאים לכל אדם בריא בכל גיל

תוכנית הטיול
מחיר והערות
מפה
על המדריך
תמונות מהשטח
טופס הרשמה

יעודכן בקרוב

יעודכן בקרוב

טופס הרשמה לטיול עומק לבהוטן
שים לב! הטופס תומך בהוספת מספר מטיילים לא הגבלה
פרטי קרובים הנשארים בארץ:

הוסף מטייל
סוג החדר המבוקש במלונות:
* חדר עם שותף יתאפשר במידה שימצא שותף מתאים, במידה ולא יימצא השותף ישתמש המטייל בחדר ליחיד וישלם את “התוספת - חדר ליחיד”
הערות ובקשות מיוחדות למיקום הישיבה/אוכל בטיסה:
חתימת המטייל:
אני מתחייב להסדיר את כל התשלומים הכלולים ב"מחיר הטיול", כולל תוספות במידה שישנם כאלו, כסדרם ולפי המועדים שנקבעו. במקרה של שינויים בתוכנית הטיול, או מצבים בלתי מתוכננים, או שימוש באלמנטים שלא תומחרו "במחיר הטיול", ידוע לי שישנה אפשרות שאצטרך להוסיף במקום את תוספת העלות הכספית היחסית לשינוי. אני מתחייב שבזמן הטיול יהיה ברשותי ביטוח נוסעים כמפורט ובמידה שיש לי בעיה בריאותית הידועה לי איוועץ ברופא המטפל שלי, אקבל את אישורו להשתתפותי בטיול ואת הנחיותיו ובנוסף אפרט אותה כאן:

דורון בן חיים

דורון הקים את לגעת בהודו מתוך החזון להוציא טיולים איכותיים, המשקפים את ניסיונו הרב ואהבתו הרבה לטיולים. דורון מנהל את `לגעת בהודו` ומדריך בעצמו חלק מהטיולים.

" נווד בנשמתי, מסעות בעולם הם חלק ממהות חיי.הודו, על נופיה ואנשיה, היא אהבתי הגדולה כבר 30 שנה.

את הקבוצה הראשונה שלי הפקתי והדרכתי ב- 1987 ומאז אני מוביל טיולים רבים במרחבי היבשת ההודית. לאורך השנים, רכשתי ידע וניסיון רב בתחום הפקת טיולים והובלת מסעות שטח וטיולי תרבות בהודו ובנפאל.

ההנאה של המטיילים היא המקום ממנו אני שואב את השראתי.
זהו כייף גדול עבורי, להקנות לאלו שמטיילים איתי "חוויה באיכות אחרת".