טיול לבהוטן - מסע עומק אל ממלכת בהוטאן הקסומה
הצעות מיוחדות
04-6898088 facebook facebook facebook

טיולי תרבות

טיול עומק לבהוטן - יציאה מובטחת

הטיול משתתף בפסטיבלים מרוחקים ואקזוטיים

תאריכים
מספר ימי טיול: 15
28.4-12.5.2020
יציאה מובטחת !!
* הטיול במתכונת הכל כלול. כולל ויזות להודו ובהוטן והשתתפות בקופת הטיפים
בהדרכת: דורון בן חיים
מחיר הטיול: 5,800 $
תוספות:
מסע אל מחוזותיה המרוחקים של ממלכת בהוטאן

בהוטאן Bhutan, ארץ הדרקון הרועם, המכונה שנגרילה, "גן העדן".

חבל ארץ הררי, השוכן בלב נופי פסגות ההימלאיה המזרחית. לשמירה על ערכי האקולוגיה והטבע, בבהוטאן אין מפעלים מזהמים, כמות זעירה של כבישים, עם מעט מאוד כלי רכב והקפדה על תחנות כוח הידרואלקטריות, `חשמל ירוק`, הממוקמות כך שאינן מפריעות לתושבים ולבעלי החיים. למעלה מ-70% משטחה מכוסה יער עבות, שמורות טבע הוכרזו על למעלה מ 30% משטחה והגידולים החקלאיים הנם אורגניים (ללא ריסוס). בהוטאן הנה אחד האזורים הבודדים עלי אדמות, שהנם `מטהרי אטמוספרה`.

במדינה מיוחדת זו, הנקראת על ידי תושביה `דרוק יול` Druk Yul, ארץ הדרקון בשפתם, המדד הלאומי נקרא `מדד האושר`, מושג שנטבע על ידי המלך ה-4 של בהוטן, ג`יגמיי וונצ`וק Jigmey Wonchuk.

טיול מיוחד זה, עושה את דרכו הרחק מהמרכזים המתוירים של בהוטאן ולוקח חלק בפסטיבלים באזור בהומטאנג (Bhumtang). אירועים ססגוניים ואקזוטיים, השונים זה מזה, ומתרחשים בכפרים ובמנזרים מרוחקים ונידחים. אזור בהומטאנג היה בעבר המרכז התרבותי החשוב של בהוטאן ועדיין שומר על עוצמתו התרבותית. נהלך בפינות טבע קסומות, נתארח בבתי תושבים ונחווה מפגשים ישירים עם הכפריים ואנשי המקום בביתם ובחגיהם.

כל זה בזמן פריחת הרודודנדרון, הצובעת את הנוף בוורוד ואדום עז, ופריחות אביב נוספות בשלל צבעיהן.

את הטיול המקיף לבהוטאן, אנו מוציאים פעם בשנה. בזמן בו מזג האוויר נעים, עונת הפריחה בשיא עוצמתה, ובתזמון נכון להשתלב בפסטיבלים אוטנטיים, בכפרים מרוחקים.

הטיול מתוכנן כך שלא תהיה לגובה השפעה משמעותית על המטייל ומתאים לכל אדם בריא בכל גיל
 

תוכנית הטיול
מחיר והערות
מפה
על המדריך
תמונות מהשטח
טופס הרשמה

ימים 1 – 2,  28-29.4  ישראל – דלהי Delhi:
נצא בטיסת לילה עם חברת אייר אינדיה, מתל אביב, אל דלהי. ההמראה מנתב"ג מתוכננת לשעה 23:15.
למחרת בבוקר ננחת בדלהי, נרים כוסית לציון יום הולדתה של מדינתו, ונצא לסיור בדלהי, בירת הודו.

הלינה בדלהי – מלון ברמה גבוהה.


יום 3,  30.4  ממלכת בהוטאן Bhutan, פארו Paro:
הבוקר נצא עם חברת `דרוק -אייר Druk-Air, חברת התעופה הלאומית של בהוטאן, בטיסה מרהיבה ביופייה, החוצה את רכס ההימלאיה לאורכו. נחזה ממעוף הציפור בפסגת האוורסט ובפסגות נוספות מהגבוהות בעולם.
פארו מהווה את שער הכניסה האווירי אל ממלכת בהוטאן, הממוקמת על מרומי רכס ההימלאיה בחלקו המזרחי. אין ספק שבהוטאן הנה פינה שונה ומיוחדת של עולמנו. מיד עם נחיתתנו נחוש וננשום את התדר המיוחד של המקום. האוויר נקי, נופי הרים מיוערים בצבע ירוק עז, נהרות בטורקיז מתחת ושמיים תכולים מעל. במיוחד הנוף האנושי, המשרה הרגשה שבמקום זה, ערכים כמו יושר ואושר, שלובים יחד בהצלחה.
נצא לנגיעה ראשונה ב`עולם האחר`. נעלה לתצפית על עמק פארו, נבקר במוזאון הלאומי ונכיר את העיירה, שווקיה וסביבותיה.

הלינה בפארו, (2200 מ` גובה). ריזורט פשוט, איכותי ויפהפה.


יום 4,  1.5  מפארו אל מחוז בהומטאנג Bhumtang:
נדלג בטיסת פנים מפארו, הרחק מזרחה, אל עמק ג`וקור שבמחוז בהומטאנג. עוד טיסה מעל רכס ההימלאיה, בה נצפה ממעוף הציפור בנופיה ההררים של בהוטאן, על יערותיה ופסגותיה.
בהומטאנג, אזור מרוחק ושונה, בעל מורשת תרבותית עשירה ונופי פסגות יפהפיים. חבל בהומטאנג הנו מרחב גדול. בעל 4 עמקים עם כמה רכסים ומעברי הרים ביניהם. לכל עמק וכפר מסורת משלו ופסטיבל ייחודי. אוכלוסייה כפרית ברובה והכפרים מפוזרים בדלילות. במרכזו העיירה ג`קאר Jakar ובה רחוב שוק קטן ונחמד.
נלך בעמק ג`וקור, בין פינות טבע ומקדשים מרשימים. על פי המסורת, המורה הגדול `גורו פדמה סמבאווה רימפוצ`ה` Guru Padma Sambawa, Rimpuche, הביא את בשורת הבודהה לבהוטאן. כאן ישב להתבוננות עמוקה והשאיר את טביעת גופו בסלע. בכוחו הרוחני ריפא את המלך והשכין שלום. נוסיף ונבקר במנזר טמשינג Thamshing, שהוקם על ידי המורה `טרטן פמה לימפה` Terten Pema Limpa, `מגלה האוצרות`, ובו ציורי קיר עתיקים מהמאה ה 15.

הלינה בבית הארחה מקסים ופשוט בבהומטאנג (2500 מ` גובה).


ימים 5 – 6 – 7 – 8,  2-5.5  בהומטאנג בזמן הפסטיבלים:
4 ימים נוספים בבהומטאנג, בהם נשתתף בשלושה אירועים ופסטיבלים כפריים, מקומיים ואוטנטיים. נפתח בטכס מאגי לילי הנערך בכפר מרוחק. למחרת נשתתף בפסטיבל  דומקאר צ`ה-צ`ו Domkar Chechu. נעבור רכס הרים דרומה ומזרחה וניכנס אל עמק מרוחק וקסום. שם נשתתף בתהלוכה ססגונית המעבירה פסל קדוש ברחבי הכפר, הפותחת את פסטיבל היקצ`ה Yakcha. התהלוכה מסתיימת בתפילה קסומה במקדש מקומי ומלווה בשירה מרוממת נפש. נחזה בריקודי הצ`אם Cham dance, ריקודי המסכות של נזירים, בריקודי הפולקלור של בני ובנות המקום ובמעשיו המשעשעים, אולי קצת מוזרים, של `ליצן הפסטיבל`.

נשלב סיורים שיתנו לנו הכרות מקיפה ומעמיקה עם חבל בהומטאנג. נבקר בעמקים השונים, נחצה רכסים בהם נצפה בפסגות ההימלאיה ומעברי הרים כמו קיקה-לה Kike-La (3150 מטר). נעצור בים של דגלים המונפים אל על, המשולבים בדגלי ברכה צבעוניים, המתנופפים ומפזרים את ברכתם ברוח. נהנה מריחות האביב ומפריחת הרודודנדון, הצובעת את היער בוורוד ואדום עז. נבקר בעמקים השונים, נשוטט בכפרים ובטבע, נתארח בבתי משפחה ונספוג מהתרבות והמורשת הייחודית של האזור המיוחד הזה.

הלינה בבהומטאנג – סך הכל 5 לילות בבהומטאנג.


אלו ימים של מרחבים ושקט, קולות הטבע לבדם.

מרחב המאפשר לנו להיות קשובים לעוצמות סביבנו ובתוכנו.

זוהי חוויה לכל אדם.

 

ימים 9 – 10,  6-7.5  בהומטאנג – טרונגסה Trongsa – עמק פובג`יקה Phubjica: 
הבוקר נשלים את ביקורנו במחוז בהומטאנג. בצהרים נתחיל את דרכנו היבשתית מערבה. נחצה את מעבר ההרים יוטונג-לה Yotong-La (3425 מטר), המהווה גבול גאוגרפי ופוליטי בין החלק המערבי לחלק המרכזי והמזרחי של בהוטאן. אזור המעבר עשיר בצמחייה ובעלי חיים של ההר הגבוה וממנו תצפית מרשימה על המרחב הררי שסביבו. נרד אל העיירה טרונגסה Trongsa, אשר המבצר שבה, בעבר ההיסטורי, חלש על הדרך היחידה שקישרה את מערב בהוטאן לחלקה המזרחי. למיקום של טרונגסה היה משקל משמעותי בהתפתחות המרכז השלטוני והצבאי של בהוטאן. כיום, משמש המבצר את מושב החורף של המרכז הנזירותי במרכז בהוטאן. עם בו ימי החום, עובר המנזר לשהות בתקופת הקיץ בבהומטאנג.
למחרת נעלה בדרך מתפתלת העוברת דרך מעבר ההרים פלה-לה (Pele-La) 3390 מ`. עוד נקודת תצפית מרהיבה על נופי ההרים, העמקים ונופי מצוקים אדירים, המלווים אותנו בדרכנו. לאחר שנחצה מעבר הרים נוסף, הלווה-לה Lawa-La נרד אל עמק פובג`יקה. בדרכנו נעצור לביקור בסטופה שונה, ייחודית ומעניינת, הבנויה בהשפעת מורשת נפאלית עתיקה.
פובג`יקה הינו עמק מקסים, עם מרכז ביצתי, מוצף ברובו, המהווה מושב החורף של עגורי שחור הצוואר. העמק הוכרז כמרחב אקולוגי, כדי לאפשר לעגורים לשהות ולרעות בבטחה. מרכז העמק ביצתי והנו שמורה סגורה. סביב העמק יערות עד ומעליו מתנסה בהוד, מנזר גנגטיי Gangtey.
נחווה את תפילת הנזירים במנזר מקומי, השייך לזרם הטנטרי, נבקר במרכז העגורים, נלך ביער קסום ובנופי הטבע הסובבים את העמק.

ביום 9 הלינה בטרונגסה, בבית הארחה נעים, עם נוף מקסים אל העמק (2200 מטר גובה).
ביום 10 הלינה בעמק פובג`יקה, במלונות מסורת פשוטים ונעימים (כ 2800 מטר גובה).

 

ימים 11 – 12,  9-8.5  פובג`יקה – לוביסה Lobisa – פונקה Punakha:
הבוקר נצא להליכה קלה ויפהפייה בין פינות טבע קסומות. נהנה מיופיו של העמק, ההר והיער העוטף סביב. אחר הצהרים נצא מערבה בנסיעה בת כ 3 ש`, לביקור משמעותי בעיירות לוביסה, פונקה ובמרחב של מחוז וונגדי Wondgdi.
פונקה הנה בירתה ההיסטורית של ממלכת בהוטאן וביתו של המבצר Dzong הגדול. עד היום, בתקופת החורף, יושב במבצר פונקה המרכז הנזירותי הגדול והחשוב של בהוטאן.
נרד דרך העיירה לוביסה Lobissa, שכנתה של פונקה, ונבקר במקדש צ`ימי לקהנג Chimi Lakhang, המיוחס ל`נזיר המשוגע`, דרוקפה קונליי  Drokpa Kunley, שהשתמש בשיטות מוזרות ומיניות לנטרול שדים וריפוי מאמיניו.
נעשה סיור מקיף ומעמיק במבצר של פונקה Punakha Dzong, הגדול והמרשים ביותר בבהוטאן. נטייל לאורך צמד הנהרות שבעמק, נכיר את הלבוש הבהוטאני המסורתי, נתנסה בחץ וקשת, הספורט הלאומי של בהוטאן, ובעיקר... נשוטט בשדותיהם, נסייר בכפריהם, נתארח בבתי משפחה, נפגוש ונשב יחד עם אנשי המקום ונכיר את תושבי האזור מקרוב, בנגיעה אישית ולעומק.

הלינה בלוביסה, בריזורט עממי, יפהפה ונעים, עם נוף יפהפה אל העמק  – 2 לילות (1300 מ` גובה).


יום 13,  10.5  טימפו Thimphu – פארו Paro:
נעלה אל מעבר ההרים דוצ`ו-לה Dochu-La (3150 מטר), נקודת תצפית מרהיבה על פסגות רכס ההימלאיה. נבקר בפינות התבודדות מקסימות, נסייר בין 108 הסטופות הממוקמות במקום ונשמע את סיפורן.
נבקר בטימפו, בירתה המודרנית של בהוטאן, נפגוש בתושבי המקום ונסייר בשווקיה.
הערב נשתתף במפגש תרבותי מאוד חוויתי יחד עם אנשי המקום. הכולל ריקודים ושירה הבאים ממסורות שונות ומאזורים שונים של בהוטאן. נחלוק רשמים במעגל משותף עם חברים בהוטאנים ונסיים בארוחה חגיגית בסגנון מסורתי.

הלינה בפארו, בריזורט יפהפה ומקסים (2200 מ` גובה).


יום 14,  11.5  קן הנמרה Taksang Lhakang:
נצא אל מקדש קן הנמרה, המכונה `טאקסנג להקאנג` בשפת המקום. אחד המקומות המרהיבים ועוצרי הנשימה בבהוטאן. זהו אחד מהימים שלא נשכחים לעד. המסורת מספרת שאשתו של המורה הגדול, `גורו פדמה סאמבאווה` `רימפוצ`ה`, הפכה עצמה לטיגריסית ועפה מבהומטאנג אל המצוקים שמעל עמק פארו, כשהיא מרכיבה את בעלה, המורה הגדול, על גבה. כאן, במערה שבין המצוקים, ישב `גורו רימפוצ`ה` בהתבוננות עמוקה. המקדש שוכן בגובה 3150 מטר וכ 800 מטר מעל נקודת היציאה. אנו נגיע אליו בטיפוס רגלי שיארך כ 3 עד 4 שעות, על שביל רחב ונוח. נעשה הפסקה גדולה באמצע הדרך. ככל שנתקרב יגדל הוד והדר יופיו. נסייר בפינותיו השונות של המקדש ולאחר הכרות מעמיקה עם המקום, נרד חזרה אל העמק. נגיע אל העיירה פארו בשעות אחר הצהרים. החפצים ובעלי המרץ יוסיפו ביקור ברחוב השוק והמזכרות של העיירה. נסיים את היום בהרמת כוסית ובהודיה למארחנו הבהוטאנים.

הלינה בפארו – סך הכל 2 לילות בפארו.

ההליכה הרגלית יפהפייה והביקור במקדש מאוד מומלץ, אך אלו אינם חובה. את חציו הראשון של הטיפוס, עד ל`קפיטריה`, אפשר לעשות על גב סוס. מי שיבחר, יוכל להישאר סמוך לקפיטריה וליהנות מהמקום. זוהי נקודת תצפית יפהפייה על המקדש ונוף המצוקים שסביבו.


יום 15,  12.5  מבהוטן – אל ישראל (עם נחיתת ביניים בדלהי):
הבוקר, נעלה על טיסה של חברת דרוק-אייר, מפארו אל דלהי. הפעם נטוס לאורך שדרת רכס ההימלאיה כשפננו מערבה. הזדמנות נוספת לחזות בפסגות הגבוהות בעולם ממעוף הציפור.
בדלהי נעבור אל טיסת ההמשך בחברת אייר אינדיה, אשר תיקחנו חזרה הביתה.
הנחיתה בתל אביב מתוכננת לשעה 21:45 בערב.

 

 

מחיר הטיול לקבוצה בת 15 – 20 מטיילים: 5,800 $ - דולר אמריקאי

 הטיול במתכונת "הכל כלול" ובכלכלה מלאה, כולל מים - ללא הגבלה

 מחיר הטיול מתייחס למטייל בחדר זוגי, או חדר לשניים ולמטייל היוצא לטיול בגודל קבוצה שבין 15 – 20 מטיילים.

 תוספת חדר ליחיד Single room: 720 $ - דולר אמריקאי.

 להערכתנו, סדר גודל של כ- 50 דולר בלבד, בכיסו של המטייל, יספיקו, כדי להשלים את כל ההוצאות הנוספות לאורך הטיול כולו (פרט למתנות, מזכרות וקניות אישיות).
 הטיול משתמש בשירותי תיירות ברמה  עממית. החדרים טובים, מסודרים ונקיים. מקומות הלינה נבחרו בקפידה בשל מיקומם המיוחד והאווירה שהם מציעים, כערך מוסף לחוויית המקום.
 בטיול מסוג זה ובאזור כזה ייתכנו שינויים הנובעים מסיבות שונות. כמו מזגי אוויר, תקלות במערכת המקומית, שינויים בלוח הטיסות, חסימות דרכים ועוד... "על מטייל היוצא לטיול שכזה לקבל את השינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה".


הערות למחיר הטיול:
• מחיר הטיול המוצג כאן, הינו לכל מטייל, המטייל בחדר ל- 2 (או בחדר זוגי).
• אנו נבטיח את יציאת הטיול בשלב מוקדם של ההרשמה.
• אנו מעוניינים להגיע לגודל שמאפשר את מחירו הנמוך של הטיול. עדיין, במצב שהטיול יצא בקבוצה שגודלה קטן מ 15 מטיילים, תהיה תוספת למחיר הטיול כמפורט:
• במצב של קבוצה היוצאת לטיול בגודל של 12-14 מטיילים, תהיה תוספת של 150 דולר במחיר הטיול.
• במצב של קבוצה היוצאת לטיול בגודל של עד 11 מטיילים, תהיה תוספת של 350 דולר במחיר הטיול.
• גודל הקבוצה המפורט, מתייחס למספר המטיילים היוצאים בפועל לטיול ומשלמים את מלוא מחיר הטיול.
• שימו לב: ההרשמה לטיול זה תיסגר בגודל קבוצה בת 20 מטיילים. מפאת אופיו המיוחד של הטיול ושירותי התיירות העממיים באזור המרוחק, לא תתאפשר הרשמה מעבר ל- 20 מטיילים.
• חדר עם שותף/פה יתאפשר במידה שימצא/תימצא  שותף/פה  מתאים/מה.
• מחיר הטיול יבוטא בשקלים, ויחושב על פי מחירו הדולרי, כפול שער העברות והמחאות (הגבוה), ביום העסקים הקרוב שלאחר פדיון התשלום. (כל עוד שער רכישת הדולר עומד על  3.5 שקלים ומעלה).
• במצב ששער רכישת הדולר – USD, ירד למטה מ- 3.5 שקלים לדולר, עלויות הטיול יבוטאו בשקלים ויחושבו על פי שער המינימום השקלי שנקבע – 3.5 ש"ח לדולר.
• במקרה של הרשמה מאוחרת (פחות מ 75 יום לפני מועד יציאת הטיול), תיתכן התייקרות בעלות מרכיב הטיסות. במצב שכלל עלויות הטיסות יתייקרו אל מעבר ל- 1900 דולר לנוסע, תשולם התוספת על ידי המטייל.
• ההשתתפות בטיול ותנאי התשלום כפופים לתנאים המפורטים בטופס ההרשמה.


מחיר הטיול כולל:
 טיסות בינלאומיות ישירות, מתל אביב אל דלהי ובחזרה, עם חברת אייר אינדיה.
 3 טיסות עם חברת דרוק אייר: דלהי – פארו. פארו – דלהי. טיסת פנים בתוך בהוטאן.
o במקרה חריג יתכן שטיסת הפנים אל בהומטאנג תתבטל, עקב מזג אוויר בעייתי או כל סיבה אחרת. ואז נעשה את הדרך אל בהומטאנג בכ 10 שעות נסיעה ברכב.
 כל הלינות, בחדר ל- 2 / או זוגי.  בדלהי מלון ברמת 5 כוכבים. בבהוטאן מקומות הלינה הם  ריזורטים יפים, עממיים ופשוטים, בעלי צביון מסורתי ההולם את אווירת המקום.
o עקב מיעוט אפשרויות הלינה בעמק פובג'יקה, יתכן לילה אחד, בו הקבוצה תלון ב 2 מקומות לינה שונים.
 כלכלה מלאה - 3 ארוחות ביום. 
o למעט ארוחות בזמן הטיסות ובזמני שהייה בטרמינלים של שדות תעופה.
o ארוחות הצהרים הן צמחוניות וקלות, חלקן בשטח ובסגנון הפיקניק.
 מים / מים מינרלים -  ללא הגבלה.
 כל הנסיעות ברכבים נוחים ומרווחים, עפ"י תכנית הטיול.
o בדלהי ניסע במיניבוס / אוטובוס, לפי גודל הקבוצה.
o בבהוטאן סידור הרכבים יותאם לגודל הקבוצה.
 מדריכים מקומיים.
 מדריך ישראלי  –  דורון בן חיים.
 כל הפעילויות, האירועים והמפגשים שבתכנית הטיול.
 כניסות לכל האתרים שבתוכנית הטיול.
 אשרת הכניסה להודו.
 אישורי הכניסה והשהיה בבהוטאן.
 טיפים המחולקים לנותני השירותים בחו"ל.
 פגישת הכנה לטיול, בה יינתן תדרוך מקיף על כל הקורה בטיול, מספר שבועות לפני יציאת הטיול. 'דף הכנה למטייל' יישלח למטיילים לקראת פגישת ההכנה.
 קבלת תיק מטייל מושקע, עם מידע מודפס, מפות ועוד...
 כל המוזכר כאן, צמוד ומוגבל ל"תכנית הטיול".

 

מחיר הטיול אינו כולל:
 ארוחות בזמן טיסות ובזמן שהייה בטרמינלים של שדות תעופה.
 שתייה שהיא מעבר למים.
 כל הזמנה ישירה של מטיילים, בכל מקום, כולל בבתי המלון.
 ביטוח נוסעים – חובה.
 תשלום עבור אישורי צילום באתרים.
 הוצאות בעלות אופי אישי כגון: עיסויים וטיפולי ספא לסוגיהם, טלפונים, כביסה, קניות אישיות, מזכרות, מתנות, הזמנות אישיות בבתי המלון וכד'.
 כל הוצאה הנגרמת משינוי של המטייל, או כל גורם אחר, בשירותי התיירות, בסוג החדר במלון ו/או משינוי במהלך תכנית הטיול המקורית.
 כל פעילות עצמאית, ו/או שאינה במסגרת כלל הקבוצה.
 כל דבר החורג מ"תכנית הטיול" וכל דבר שאינו מוזכר בסעיף "מחיר הטיול כולל" .

טופס הרשמה לטיול עומק לבהוטן - יציאה מובטחת
שים לב! הטופס תומך בהוספת מספר מטיילים לא הגבלה
פרטי קרובים הנשארים בארץ:

הוסף מטייל
סוג החדר המבוקש במלונות:
* חדר עם שותף יתאפשר במידה שימצא שותף מתאים, במידה ולא יימצא השותף ישתמש המטייל בחדר ליחיד וישלם את “התוספת - חדר ליחיד”
הערות ובקשות מיוחדות למיקום הישיבה/אוכל בטיסה:
חתימת המטייל:
אני מתחייב להסדיר את כל התשלומים הכלולים ב"מחיר הטיול", כולל תוספות במידה שישנם כאלו, כסדרם ולפי המועדים שנקבעו. במקרה של שינויים בתוכנית הטיול, או מצבים בלתי מתוכננים, או שימוש באלמנטים שלא תומחרו "במחיר הטיול", ידוע לי שישנה אפשרות שאצטרך להוסיף במקום את תוספת העלות הכספית היחסית לשינוי. אני מתחייב שבזמן הטיול יהיה ברשותי ביטוח נוסעים כמפורט ובמידה שיש לי בעיה בריאותית הידועה לי איוועץ ברופא המטפל שלי, אקבל את אישורו להשתתפותי בטיול ואת הנחיותיו ובנוסף אפרט אותה כאן:

דורון בן חיים

דורון הקים את לגעת בהודו מתוך החזון להוציא טיולים איכותיים, המשקפים את ניסיונו הרב ואהבתו הרבה לטיולים. דורון מנהל את `לגעת בהודו` ומדריך בעצמו חלק מהטיולים.

" נווד בנשמתי, מסעות בעולם הם חלק ממהות חיי.הודו, על נופיה ואנשיה, היא אהבתי הגדולה כבר 30 שנה.

את הקבוצה הראשונה שלי הפקתי והדרכתי ב- 1987 ומאז אני מוביל טיולים רבים במרחבי היבשת ההודית. לאורך השנים, רכשתי ידע וניסיון רב בתחום הפקת טיולים והובלת מסעות שטח וטיולי תרבות בהודו ובנפאל.

ההנאה של המטיילים היא המקום ממנו אני שואב את השראתי.
זהו כייף גדול עבורי, להקנות לאלו שמטיילים איתי "חוויה באיכות אחרת".