טיול

טיולי תרבות

חגיגה ברג’סטאן

הטיול משתתף בפסטיבלים מרוחקים ואקזוטיים

תאריכים
מספר ימי טיול: 15
23.9-7.10.2020
* הטיול במתכונת הכל כלול. כולל ויזות להודו ובהוטן והשתתפות בקופת הטיפים
יציאה מובטחת !
בהדרכת: דורון בן חיים
מחיר הטיול: יעודכן בקרוב
תוספות:
טיול עומק לבהוטן

בהוטאן Bhutan, ארץ הדרקון הרועם, המכונה שנגרילה, "גן העדן".
חבל ארץ הררי, השוכן בלב נופי פסגות ההימלאיה המזרחית. לשמירה על ערכי האקולוגיה והטבע, אין בבהוטאן מפעלים מזהמים. כמות זעירה של כבישים עם מעט מאוד כלי רכב והקפדה על תחנות כוח הידרואלקטריות, 'חשמל ירוק', הממוקמות כך שאינן מפריעות לתושבים ולבעלי החיים. למעלה מ-70% משטחה מכוסה יער עבות, שמורות טבע הוכרזו על למעלה מ 30% משטחה והגידולים החקלאיים הנם אורגניים (ללא ריסוס). בהוטאן הנה אחד האזורים המיושבים הבודדים עלי אדמות, שהנם 'מטהרי אטמוספרה'.

במדינה מיוחדת זו, הנקראת על ידי תושביה 'דרוק יול' Druk Yul, ארץ הדרקון בשפתם, המדד הלאומי נקרא 'מדד האושר', מושג שנטבע על ידי המלך ה-4 של בהוטן, ג'יגמיי וונצ'וק Jigmey Wonchuk.

טיול מיוחד זה, עושה את דרכו הרחק מהמרכזים המתוירים של בהוטאן ולוקח חלק בפסטיבלים גם באזור בהומטאנג (Bhumtang). אירועים ססגוניים ואקזוטיים, השונים זה מזה, ומתרחשים בכפרים ובמנזרים מרוחקים ונידחים. אזור בהומטאנג היה בעבר המרכז התרבותי החשוב של בהוטאן ועדיין שומר על עוצמתו התרבותית. נהלך בפינות טבע קסומות, נתארח בבתי תושבים ונחווה מפגשים ישירים עם הכפריים ואנשי המקום בביתם ובחגיהם.
נטייל בנופי הרים ויערות ונצפה בנופי הפסגות של רכס ההימלאיה המזרחי.

את הטיול המקיף לבהוטאן, אנו מוציאים פעם בשנה. בזמן בו מזג האוויר נעים ובעונה בעלת הראות הטובה ביותר. בתזמון נכון להשתלב בפסטיבלים ועוד אירועים אוטנטיים ולא מתויירים, בכפרים המרוחקים.

הטיול מתוכנן כך שלא תהיה לגובה השפעה משמעותית על המטייל ומתאים לכל אדם בריא בכל גיל