טיול מאורגן לצפון הודו
הצעות מיוחדות
04-6898088 facebook facebook facebook

טיולים קרובים

לוח טיולים שנתי
דף הבית >> טיולים קרובים
חברת לגעת בהודו היא הבית לכל מי שמעוניין לטייל בצפון הודו, דרום הודו או נפאל, דרך חוויה ייחודית, איכותית ומרגשת.
דורון בן חיים, מקים החברה, מביא עימו נסיון רב, ידע מעמיק של תת היבשת ההודית וחשוב מכל: אהבה וכבוד רב לתרבות ההודית.
לגעת בהודו מוציאים טיולים מאורגנים לקבוצות וליחידים, המעבירים חוויה ישירה ואיכותית. טיולים לצפון הודו, נפאל, דרום הודו, מזרח הודו ומרכז הודו.
הטיולים כוללים מסלולים ייחודיים, פעילויות ייחודיות, אוכל איכותי ואותנטי, בתי מלון איכותיים, ביקור במקומות מיוחדים ומעל הכל: יחס אישי ואחריות מלאה לשלמות החוייה ולהנאה של המטיילים. אופי הטיולים של לגעת בהודו מאפשר מפגש ישיר עם תושבי המקום ועם התרבות הקסומה.

טיולים קרובים לצפון הודו, דרום הודו ונפאל

ישנם מקומות שונים בעולם שהדרך העדיפה ביותר לבקר בהם היא באמצעות הצטרפות לטיול מאורגן. הודו ונפאל, למשל, הם מקומות שלא כולם מעוניינים או יכולים לבקר בהם במסגרת של טיול תרמילאים ארוך. בדיוק עבור מי שלא רוצה לוותר על מקומות קסומים שכאלה, עבור מי שלא רוצה להסתבך עם מקומות לינה לא ברורים או ללכת לאיבוד בשכונות סבוכות, טיולים מאורגנים להודו ונפאל הם הדרך הנכונה.

כאשר בוחרים בחברה מומלצת לארגון טיולים באזור הודו ונפאל אפשר להספיק ולטעום מכל מה שחשוב ומכל מה שמעניין לראות. צפון הודו, דרום הודו, נפאל, בהוטן, מזרח הודו – כאשר התכנון הוא נכון ומאורגן, אפשר לחוות יופי והוד, עתיק וחדש, נוף אנושי מדהים ונוף טבעי שאין בשום מקום אחר.