הצעות מיוחדות
04-6898088 facebook facebook facebook

טיולי תרבות

המסע המופלא לדרום הודו

מסע חווייתי לדרום הודו, בעקבות אהרוני וגידי - יציאה מובטחת !!

בשיתוף פעולה עם חברת 'שביל הדרקון'

ההרשמה לטיול דרך חברת שביל הדרקון - www.dragonpath.com     09-7665293

תאריכים
מספר ימי טיול: 14
7-21.10.2016
יציאה מובטחת !!!
בהדרכת: רוני גורופי
מחיר הטיול: 4,385 $
תוספות:
ויזה להודו - 90 $
מסע חווייתי לדרום הודו בעקבות אהרוני וגידי

דרום הודו - טרופית, ירוקה, טובלת ביערות עד, מטעי תבלינים מפיצים ארומה אקזוטית וחופי ים משגעים, דרום הודו היא ביתן של אוכלוסיות מגוונות ומרתקות. ממקדשים הינדיים המושכים עשרות אלפי מאמינים ועולי רגל, בתי כנסת עתיקים וכנסיות הן רק חלק מפסיפס אנושי מגוון ואקזוטי.

כמיטב המסורת של טיולי "שביל הדרקון", גם בטיול זה נעשה מאמץ אדיר להפוך חווית טיול רגילה לחוויית חיים בלתי נשכחת. בטיול נחווה מפגשים בלתי אמצעיים עם המקומיים, אירועים והפקות המיוחדות לטיולי "שביל הדרקון" ועוד. כמקובל בטיולים שלנו, טיול זה משובץ במלונות טובים ומיוחדים, התורמים אף הם לחוויה המיוחדת במינה של דרום הודו.
 

בשיתוף פעולה עם חברת 'שביל הדרקון'

ההרשמה לטיול דרך חברת שביל הדרקון - www.dragonpath.com     09-7665293

תוכנית הטיול
מחיר והערות
מפה
על המדריך
תמונות מהשטח
טופס הרשמה

יום 1 : 7.10 – מתל-אביב אל מומבאי (Mumbai)
נצא בשעות הבוקר המוקדמות לטיסה ישירה עם חברת אל על  לעיר מומבאי (Mumbai), שנקראה בעבר בומביי, אליה נגיע בשעות אחר הצהריים. נערוך סיור הכרות קצר בעיר, בהתאם לזמן שיעמוד לרשותנו. נקנח בארוחת ערב ונסע למלון ללינה.
לינה במומבאי 

ימים 2-3 : 8-9.10 - ממומבאי אל טאמיל נאדו (Tamil Nadu) – מהבליפורם (Mahabalipuram)
עם בוקר, נדלג בטיסה אל העיר צ'נאי (Chennai), אשר נודעה בעבר בשם מדראס. צ'נאי, בירת טאמיל נאדו, היא עיר נמל סואנת והעיר הרביעית בגודלה בהודו. ממנה נמשיך אל מהבליפורם (Mahabalipuram), כפר דייגים, הנמצא לחופי מפרץ בנגל, ובו שרידי מקדשים עתיקים אשר הפך למעין אזור נופש. נבקר בין מקדשי חוף עם פיסול מיוחד ואף נלך לראות את פסלי האבן בעבודתם. בהמשך נבקר בעיירת המקדשים קנצ'יפורם, המפורסמת גם בתעשיית המשי שלה.
לינה במהבליפורם 

יום 4 : 10.10 - טנג'וור  (Thanjavur)
לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך אל טנג'וור (Thanjavur), בה שוכן מקדש יפהפה, שהוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית. המתחם הענק, נבנה על ידי המלך ראג'ה ראג'ה (Raja-Raja) משושלת צ'ולה (Chola) בשנת 1010 ונחשב למקדש היפה ביותר שהוקם על ידי שושלת זו, בתוכו פסל מונוליתי עצום מימדים של נאנדי (Nandi), כלי הרכב של שיווה.
לינה באזור טנג'וור 

יום 5 : 11.10 - מדוראי (Madurai), בזמן חגיגות הדוסרה
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל העיר מאדוראי (Madurai), אחת הערים הידועות בהודו. מאדוראי, הינה מרכז עליה לרגל מזה מאות שנים. נבקר במקדש המפורסם של האלה מינאקשי (Meenakshi), אשתו המקומית "בעלת עיני הדג" של האל שיווה. מקדש זה, הראשי והגדול שבכל הודו, מכיל כמה מעמודי הכניסה הגדולים בהודו. אלפי מאמינים וכוהני דת גודשים את המקום בטקסים ססגוניים המוניים ומסביבם שווקים צבעוניים הומי אדם. ביום זה צפויה לנו חוויה מדהימה, שכן אנו מגיעים לאזור בימי חג הדוסרה (Dussera) המסמל את ניצחון הטוב על הרע.
לינה במאדוראי 

יום 6 : 12.10  - האזור הכפרי של טאמיל נאדו
נמשיך את סיורנו במדוראי משם נעבור אל רכבים קטנים שיאפשרו לנו לחקור את המרחבים הבתוליים של הכפרים הקסומים סביבה, בהם עדיין ניתן לפגוש באמצעי התחבורה של עגלות השוורים. נלון במלון פשוט ומקסים בין הכפרים, מה שיאפשר לנו לבוא במגע אותנטי עם האוכלוסייה הכפרית, ליצירת החוויה המיוחדת.
לינה בבית הארחה עממי באזור הכפרי של טאמיל נאדו.

ימים 7-8 : 13-14.10 – מונאר (Munnar)
ממישורי החוף של טאמיל נאדו נעלה מערבה אל הגבעות המוריקות, אל ה-Hill Station הידועה של דרום הודו, היא מונאר (Munnar). בגובה של 1,524 מ' מעל פני הים, מוקפת אגמים, הרים מוריקים ושדות תה מונאר היא משב רוח מרענן. נתארח בבית משפחה בלב חוות עצי גומי ונבקר בכפרים האותנטיים והקסומים המנקדים את הנוף המשגע.
לינה במונאר 

יום 9 : 15.10 - אל מרכז קראלה (Kerala)
לאחר ארוחת הבוקר, נצא את מונאר בדרך הררית מרהיבה ונרד בהדרגה מהרי הגהאט אל מישורי קראלה. נבקר באזורים הכפריים, בהם נחווה מפגשים מיוחדים עם האוכלוסיה המקומית. נבקר בבית ספר קטן, מסורתי ואותנטי לאמנויות הלחימה של קראלה, הקלאריפאיאטו (Kalaripayattu).
לינה במרכז קראלה

ימים 10-11 : 16-17.10 - קוצ'ין (Cochin)
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את טיולנו לעבר העיר קוצ'ין (Cochin), עיר נמל היסטורית והמרכז התרבותי של מדינת קראלה. נבקר ב"פורט קוצ'ין", עיירה קולוניאלית על אי יפהפה, הידועה ברשתות הדיג הסיניות שלה, אותם נראה במהלך ביקורנו. נסייר בעיירה ונבקר ברובע היהודי ובבית הכנסת הידוע שבו. באחד הערבים נצא לצפות במופע הקטאקאלי (Katakali), הוא ריקוד תיאטרלי הממחיז סיפורים מהמיתולוגיה ההינדית.
לינה בקוצ'ין 

יום 12 : 18.10 - ה-Backwaters ושייט בבית סירה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט ב"בית סירה" מפנק וחוויתי במרחבי "המים הפנים יבשתיים" של מדינת קראלה, חוויה מיוחדת ומרתק במינה. רשת של תעלות מים הנמתחת במקביל לים ובה לגונות, תעלות צרות המתעקלות, שדות אורז ומטעי קוקוס. בינות לנופים המהממים, מתגוררים אנשים מקסימים וחמים, הידועים כמכניסי אורחים, החיים את חייהם באין מפריע וללא שינוי זה מאות שנים. את הלילה נעשה בבית הסירה בחדרים נוחים וממוזגים.
לינה בבית סירה מפנק

יום 13 : 19.10 - ה-Backwaters באלפי (Allepy)
הבוקר נרד מבית הסירה המפנק בריזורט מקסים היושב על גדות האגם באלפי (Allepy). נקדיש חלק מהיום לזמן מנוחה והנאה מקסמו המיוחד של המקום. לאחר ארוחת הבוקר נתנסה יחד בשיעור יוגה, ונתענג על טיפול איורוודה מפנק בשמן חם. אחר הצהריים נעלה על סירות קאונטרי קטנות, לשייט בין התעלות הנושקות לכפרים הקסומים.
לינה באלפי בריזורט 

ימים 14-15 : 20-21.10 מקראלה אל תל-אביב
לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בבית חרושת לחבלים ושטיחים עשויים מסיבי קוקוס. משם נמשיך אל שדה התעופה של קוצ'ין, לטיסת אחה"צ אל מומבאי. בהגעה לשדה התעופה של מומבאי נצא ישירות לטיסת ההמשך שתיקח אותנו חזרה לארץ, אליה נגיע לפנות בוקר ביום שלמחרת.

המחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 20 נוסעים ומעלה : 4,385$ *

*במידה וגודל הקבוצה יהיה קטן מ-20 מטיילים, תחול תוספת בסך 250$ לאדם
תוספת ליחיד בחדר: 750$


המחיר כולל :

 • טיסות בינלאומיות בקו תל אביב - בומבי - תל אביב בחברת אל על
 • 2 טיסות פנים לפי התכנית.
 • לינה במלונות כמפורט בתכנית על בסיס לינה וארוחת בוקר במלון
 • פנסיון מלא ( 2 ארוחות נוספות ביום) ומים מינרליים בארוחות
 • מים מינרליים במהלך כל הטיול
 • כל האתרים שבתכנית, לרבות דמי כניסה.
 • כל הפעילויות והמפגשים שבתכנית הטיול –  שייט בסירות קאונטרי, מופע פולקלור ומופע קטאקאלי, סיור בחוות תבלינים, התנסות במסאז' איורוודי מפנק ובשיעור יוגה ועוד הפתעות...
 • נסיעה באוטובוס תיירים ממוזג ברמה גבוהה.
 • נסיעות המקומיות הקצרות באזור הכפרי של טאמיל נאדו יתבצעו ברכבים מקומיים קטנים
 • מדריכה ישראלית - רוני גרופי
 • מדריכים מקומיים
 • טיפים לנותני השירותים
 • ערכות שמע

מחיר אינו כולל :

 • אשרת כניסה להודו (90 דולר)
 • תשלום עבור אישורי צילום באתרים
 • הוצאות אישיות (שתיה, טלפונים, קניות, כביסה וכו')
 • ביטוחים – כל ביטוח מכל סוג שהוא (חובה)
 • כל דבר שאינו מוזכר בסעיף "מחיר הטיול כולל"

* המחיר הסופי של מסי הנמל ותוספות הדלק נקבע סופית על ידי חברת התעופה עצמה ועם כרטוס כרטיס הטיסה (כשבועיים לפני יציאת הטיול). כל שינוי במחיר מיסי הנמל יחול על הנוסע עצמו.

 

טופס הרשמה להמסע המופלא לדרום הודו
שים לב! הטופס תומך בהוספת מספר מטיילים לא הגבלה
פרטי קרובים הנשארים בארץ:

הוסף מטייל
סוג החדר המבוקש במלונות:
* חדר עם שותף יתאפשר במידה שימצא שותף מתאים, במידה ולא יימצא השותף ישתמש המטייל בחדר ליחיד וישלם את “התוספת - חדר ליחיד”
הערות ובקשות מיוחדות למיקום הישיבה/אוכל בטיסה:
חתימת המטייל:
אני מתחייב להסדיר את כל התשלומים הכלולים ב"מחיר הטיול", כולל תוספות במידה שישנם כאלו, כסדרם ולפי המועדים שנקבעו. במקרה של שינויים בתוכנית הטיול, או מצבים בלתי מתוכננים, או שימוש באלמנטים שלא תומחרו "במחיר הטיול", ידוע לי שישנה אפשרות שאצטרך להוסיף במקום את תוספת העלות הכספית היחסית לשינוי. אני מתחייב שבזמן הטיול יהיה ברשותי ביטוח נוסעים כמפורט ובמידה שיש לי בעיה בריאותית הידועה לי איוועץ ברופא המטפל שלי, אקבל את אישורו להשתתפותי בטיול ואת הנחיותיו ובנוסף אפרט אותה כאן:

רוני גורופי

מדריכת ומפיקת טיולים בהודו בחברת 'לגעת בהודו' ומרגישה מחוברת בלב ובנשמה לרוח של הודו. הובילה את הצילומים של 'המסע המופלא של אהרוני וגידי' בדרום הודו.

" אל הודו הגעתי בשנת 2002 והתאהבתי מייד.

מאז, אני מסתובבת הרבה בהודו, מוקסמת כל פעם מחדש מהעושר התרבותי, מהעוצמה האדירה של החיים ומהרבגוניות הרבה.

מאז 2008 אני זוכה לשלב את אהבתי עם עבודתי ולהביא לידי ביטוי את היצירתיות שבי בהפקת הטיולים, משלב הרעיון וההשראה ועד הטיול בשטח."