הצעות מיוחדות
04-6898088 facebook facebook facebook

טיולי נושא מיוחדים

מסע נשים לצפון הודו

מסע מעצים לנשים בצפון הודו  - יציאה מובטחת !

בהדרכת אסנת אבידן – מדריכה ותיקה להודו, מורה מוסמכת ל״יוגה נשית״ ומלווה נשים בתהליכי העצמה.

תאריכים
מספר ימי טיול: 11
20-30.9.2018
יציאה מובטחת !!
בהדרכת: אסנת אבידן
מחיר הטיול: 3,050 $
תוספות:
ויזה להודו - 120 $
השתתפות בקופת הטיפים - 50 $
יציאה מובטחת !!!

מסע אל הודו המופלאה, הססגונית והמרתקת שמפעיל את כל החושים, הלב והתודעה. הזדמנות למפגש עם עצמכן ממקום חדש ומעצים, עם נשים שהן חלק מהמסע המשותף ועם לב התרבות והעולם הרוחני של הודו.

נתחיל בביקור מעמיק ב'דרמסלה', שם התיישב הדלאי למה ויצר סביבו את מרכז חיי הרוח הבודהיסטי של העם הטיבטי בגולה.

ב'אמריטסאר', נבקר במקדש הזהב, מרכזם הרוחני של בני הדת ה'סיקהית' ונחזה בטקס תיאטרלי ומשעשע בגבול הודו-פקיסטאן.

נמשיך במסענו אל מרכזי התרבות והרוח ההינדואיסטים של צפון הודו, רישיקש והארידוור. שם, נחזה בעולי הרגל הטובלים בנהר הגנגס הקדוש, נבקר באשראמים, נתנסה בשיעורי יוגה ונשתתף בטכסי אש וטהרה על גדות הנהר.

נסיים בטיול בדלהי הבירה מלאת החיים של הודו כולה.

 

בטיול תשולב התנסות ותרגול ״ יוגה נשית״. היוגה העתיקה והחכמה שנולדה בהודו תפגוש אותנו כנשים דרך חיבור בין תנועה, נשימה ותודעה. התרגול ימשיך ויהדהד,  יתמוך ויאזן וייטיב עם חייכן גם הרבה אחרי שתחזרו...

 

תוכנית הטיול
מחיר והערות
מפה
על המדריך
תמונות מהשטח
טופס הרשמה

יום 1,  20.9 -  הטיסה להודו :
טיסה עם חברת אירופלוט מתל אביב דרך מוסקבה אל דלהי. ההמראה מנתב"ג מתוכננת לשעה 12:55 בבוקר.

ימים 2 – 3 – 4,  21-23.9 -  דרמסלה Dharamsala והמרכז הטיבטי:
הנחיתה בדלהי מתוכננת ל -03:30 לפנות בוקר.
מדלהי נדלג בטיסה פנימית אל דרמסלה, אשר שוכנת בעמק קנגרה Kangra Valley  הפורה שבמדינת ההימלאיה- הימצ'ל פראדש Himachal Pradesh.

הכפר הטיבטי מקלאוד גנג' Macleod Ganj , השוכן ב-10 ק"מ מעל העיר דרמסלה, ניתן על ידי ממשלת הודו למנהיגות הטיבטית לאחר שבשנת  1959 נאלצה לברוח מאימת הכיבוש הסיני. גם כיום, העם הטיבטי אינו יכול לקיים את אורח חייו המסורתי בארצו. פה בנו הטיבטים את ממשלתם הגולה. מרכזי רפואה, חינוך וכמובן את מרכזם הרוחני ובראשו "הדלאי למה"  .Dalai Lama באזור דרמסלה נעמיק את היכרותנו עם התרבות והפילוסופיה הבודהיסטית. נבקר במקדש הטיבטי הגדול, נחזה בטכסיהם ונקשיב לשירתם. נתנסה במדיטציה בודהיסטית, נטייל בכפר הטיבטי, בשוק השופע כל טוב, נבקר ביקור מרגש בכפר הילדים הטיבטיים, נפגוש בתושבים ונשוחח עם נזירים. נבקר ב'נורבולינקה', מרכז מלאכות היד הטיבטי ונשלב הליכות בטבע הקסום אל מפלים ונקודות תצפית מרשימות.

נבקר בכפרי הסביבה ההודים, של בני קהילת ה'גאדי' אשר בעבר באופן מסורתי עיסוקם העיקרי ברעיית צאן בכרי הדשא ההרריים ונתארח לארוחה מסורתית בבית משפחה של חברים, שם נשוחח עם נשות המשפחה ונכיר את אורחות חייהן.

נשמע הרצאה מרופא איורוודי על הרפואה ההודית העתיקה ןבאחד הערבים נהנה ממופע מרגש ונוגע של מוזיקה הודית, במיוחד עבורנו.

דרמסלה היא אחד המרכזים של המטיילים התרמילאי, בעיקר ישראלים, הממלאים אותה כל עונה. יינתן גם זמן חופשי לקניות, עיסויים ושיטוט עצמאי.

הלינה בדרמסלה במקלוד גאנג' במלון Norbu House - סה"כ 3 לילות

 

ימים 5 – 6,   24-25.9 - אמריטסאר ומקדש הזהב  Amritsar:
בוקר נוסף להשלמת הטיול באזור דרמסלה.
לקראת צהריים נמשיך מדרמסלה בנסיעה אל אמריצר (200 ק"מ, כ- 5 שעות).
פירוש השם אמריטסאר הוא 'בריכת נקטר האלמוות'. כאן שוכן מקדש הזהב Golden Temple - מרכזם הרוחני של בני הדת ה'סיקהית' Sikh.
האווירה במקדש  מ ד ה י מ ה וקסומה.
נערוך ביקור מעמיק במקדש הזהב ביום וגם בלילה. נבקר כמובן גם במטבח ובחדר האוכל, המגיש ארוחה חמה לעשרות אלפי עולי רגל מידי יום ומופעל אך ורק על ידי מתנדבים. בשעות אחר הצהריים ניסע אל גבול הודו – פקיסטן לחזות בחוויה הודית תיאטרלית, משעשעת ומרשימה בעת סגירת הגבול מידי ערב.

הלינה באמריצר במלון Ramada – סה"כ 2 לילות

 

ימים  7 – 8 – 9,   26-28.9  -  לאורך נהר הגנגס- הארידוו'ר  Haridwar ורישיקש  Rishikesh:
רכבת בוקר נוחה מאמריצר תביאנו בצהריים אל הארידוור, השוכנת כ-30 ק"מ מרישיקש.
נבקר באשרמים של רישיקש – מרכזי הרוח, נפגוש ב'סדהואים' - נזירים שבחרו לחיות חיי קודש ונתנסה בשיעור יוגה עם מורה רוחני. נטייל לאורך נהר הגנגס המקודש, נסתובב בשווקים ונספוג את קסם אווירת המקום.  נשתתף בטכס מקסים באחד האשראמים הגדולים המלווה בשירה המתרחש כל ערב על גדת הנהר.
נבקר גם בהארידוו'ר, "שער השמיים" - אחת הערים הקדושות ביותר בהודו המושכת אליה מידי יום, אלפי עולי רגל לטבול ולהיטהר במימי הגנגס הקדוש. הארידוו'ר הממוקמת בנקודה בה נהר הגנגס פוגש את המישור, מציינת את שער הכניסה  לממלכת ההימלאיה, מקום משכנם המיתולוגי של האלים. נשוטט בגהטות הטבילה, נעבור בשוק הצבעוני המשרת את עולי הרגל ונשתתף ב'ארטי' -  טקס אש וטהרה מרשים, המתרחש על גדות הנהר הקדוש בשעת השקיעה.

באחד הימים נבקר במקדש מיוחד בו נחווה את החיים הרוחניים והטקסיים השוקקים בו ובערבנו האחרון בהודו נהנה ממסיבת סיום חגיגית.

הלינה ברישיקש במלון Divine Resort – 3 לילות


יום  10,  29.9  - דלהי Delhi:
מאזור רישיקש נמשיך בטיסה פנימית אל בירתה הצבעונית והמעניינת של הודו. דלהי היא הלב הפועם בחוזקה של הודו הענקית. נסייר באתרי העיר ונשוטט בשוקיה מלאי החיים והצבע. לאחר ארוחת הערב – התייצבות בשדה התעופה לקראת הטיסה חזרה.

יום 11,  30.9 הטיסה חזרה לישראל:
טיסה חזרה לישראל עם אירופלוט מדלהי, דרך מוסקבה אל ישראל.
ההמראה מדלהי מתוכננת לשעה 01:30 והנחיתה בישראל לשעה 11:15.

מחיר הטיול:  3,050  $

 

תוספות:

v      השתתפות בקופת טיפים – 50 דולר לכל מטיילת.

v      ויזה (אשרת הכניסה להודו)- עלותה 90 דולר למטיילת.

 

הערות למחיר הטיול:

·        מחיר הטיול המוצג כאן, הינו לכל מטיילת, בקבוצה בת  15 - 20 מטיילות, המטיילת בחדר ל- 2.

·        יציאת הטיול תובטח, כבר לאחר הרשמתם של 12 המטיילות הראשונות. במצב של קבוצה בת 12 - 14 מטיילות בלבד, תחול תוספת של – 160 $ למחיר הטיול.

·        למטיילת המשתמשת בחדר ליחיד - Single room, ישנה תוספת של – 360 $.

·        מחיר הטיול יבוטא בשקלים, ויחושב על פי מחירו הדולרי, כפול שער העברות והמחאות (הגבוה), ביום העסקים הקרוב שלאחר פדיון התשלום (כל עוד שער רכישת הדולר עומד על 

טופס הרשמה למסע נשים לצפון הודו
שים לב! הטופס תומך בהוספת מספר מטיילים לא הגבלה
פרטי קרובים הנשארים בארץ:

הוסף מטייל
סוג החדר המבוקש במלונות:
* חדר עם שותף יתאפשר במידה שימצא שותף מתאים, במידה ולא יימצא השותף ישתמש המטייל בחדר ליחיד וישלם את “התוספת - חדר ליחיד”
הערות ובקשות מיוחדות למיקום הישיבה/אוכל בטיסה:
חתימת המטייל:
אני מתחייב להסדיר את כל התשלומים הכלולים ב"מחיר הטיול", כולל תוספות במידה שישנם כאלו, כסדרם ולפי המועדים שנקבעו. במקרה של שינויים בתוכנית הטיול, או מצבים בלתי מתוכננים, או שימוש באלמנטים שלא תומחרו "במחיר הטיול", ידוע לי שישנה אפשרות שאצטרך להוסיף במקום את תוספת העלות הכספית היחסית לשינוי. אני מתחייב שבזמן הטיול יהיה ברשותי ביטוח נוסעים כמפורט ובמידה שיש לי בעיה בריאותית הידועה לי איוועץ ברופא המטפל שלי, אקבל את אישורו להשתתפותי בטיול ואת הנחיותיו ובנוסף אפרט אותה כאן:

אסנת אבידן

מדריכה ותיקה בארץ ובמזרח, בעלת תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה ותואר שני במדעי הדתות של אונ' ת"א. מתרגלת שנים יוגה ומדיטציות. נשואה ואמא לשלושה ילדים. עוסקת גם בחינוך ובהנחיית קבוצות. מורה מוסמכת ל״יוגה נשית״ ומלווה נשים בתהליכי העצמה.

"את המסע שלי בהודו התחלתי לפני קרוב ל 20 שנים. כבר אז נשבתי בקסמה, ברבגוניותה, בעומק ובקלילות , בריגוש החושני של תת היבשת ההודית. מאז אני לא מפסיקה לחקור וללמוד אותה, לתרגל, לטייל ולהוביל מטיילים אליה.