Bookmark and Share


טיול בדרום הודו

טיול בדרום הודו

כשאומרים דרום הודו מתכוונים למעשה לחבל ארץ ענקי המכיל תרבויות שונות ונבדלות זו מזו,

אך לכולן מכנה משותף והוא העוצמה שבה מתנהלים חיי התרבות.

 

השירה והנגינה, הצבעים והריחות, התלבושות הססגוניות כל אלו מקנים לתושבי הדרום חיים תוססים מלאי תוכן ומשמעות. 

 

העונה המומלצת לטיול בדרם הודו:  אוקטובר – מרץ

 

ניתן להתאים מסלול טיול בן 12 יום / 14 יום / 16 יום / 18 יום / 21 יום

 מומבאי Mumbai


העיר המעניינת ושוקקת החיים היא בירתה התרבותית והכלכלית של הודו כולה. מומבאי היא ממוקדי התיירות הגדולים בהודו, על מבניה היפים נראית השפעת הקולוניאליזם הבריטי, וברחובותיה שווקים אין סופיים. זה המקום ליהנות מערוב התרבויות, אומרים כי מי שיחפש ימצא במומבאיי את כל תרבויות העולם.

 

'קרנטקה' Karnataka


מדינה יפה ומעניינת בה אלפי שנות היסטוריה מתעוררות לחיים בבירותיהן העתיקות של ממלכות עבר אדירות. בכפר קטן בשם 'האמפי' – ניתן לחזות בתופעת טבע של בולדרים במימדים אדירים, נופי ירח סוריאליסטיים, שקיעות מהממות, נהר, אגם, אנשים חיים, פסלים, מקדשים פעילים.
עוד בקרנטקה היא הבירה המיתולוגית 'מייסור', עיר יפהפייה שניחוח עץ ה'סנדל' מתלווה אליה. במייסור ארמון מלוכה, שוק צבעוני ומקדש 'דורגה' המתאר את הסיפור המיתולוגי של העיר.
ביקור במקדשי 'בלור והאלביד' מעורר השראה לנוכח הבנייה המרהיבה בת אלף השנים . את 'הודו המודרנית' ניתן להכיר ב'בנגלור' בירתה הנוכחית של קרנטקה.

 

'טאמיל נאדו' Tamil Nadu


מקדשיה המרשימים המרגשים בעוצמתם מהווים את פסגת האדריכלות הדראווידיאנית.
ברחבי המדינה צפויים מפגשים עם עולי הרגל הרבים ועם פילים מקושטים המשרתים בקודש. זוהי הזדמנות להסתובב בשווקים ססגוניים ולהעמיק את ההיכרות עם עולמם המרתק של בני הדת ההינדית. בטאמיל נאדו ניתן לשלב ביקור באזור יפהפה ובתולי, בלב האזור הכפרי, כחוויה של אורחות חייהם הפשוטים של הכפריים.

 

'קרלה' Kerala


ארץ הקוקוסים, האננס, האורז והמים, גן עדן עלי אדמות. קראלה, ארץ של תענוגות לכל החושים – יפה, מהפנטת, עם ניחוחות תבלין וקטורת ועם המטבח הקראלי המפורסם שמגרה את בלוטות הטעם.

'פורט קוצ'ין', עיירה קולוניאלית על אי יפה היא משכנה של הקהילה היהודית, זו הזדמנות להתחבר לשורשי התרבות הפרטית שלנו. בנוסף ניתן לצפות במופע ריקוד ה'קטקאלי' מחול תיאטרלי הממחיז סיפורים מהמיתולוגיה. 

באזור זה מספר שמורות טבע יפות, ביתן של חיות רבות כמו פילי בר, פנתרים וטיגריסים. ביקור בעיירת נופש הררית ונעימה, על רכס 'הרי הגהט המערביים' מקנה הנאה צרופה מנוף פסטורלי יפהפה, מהליכות קסומות ביער ומאוויר הרים צלול.
קרלה מפורסמת במרחבי 'המים הפנים יבשתיים' Backwaters גולת הכותרת של אזור זה הוא שייט חוויתי ומפנק בן שתי יממות על גבי בתי סירה מפוארים – חווית חיים בלתי נשכחת!

 

 

 
שם מלא
טלפון
דוא"ל
דף הבית  |  אודות  |  סוגי טיולים  |  טיולים קרובים  |  מידע על הודו  |  מידע על נפאל  |  תמונות מהשטח  |  “הודו לנו” - המלצות  |  צור קשר
 
© כל הזכויות שמורות ללגעת בהודו -  04-6898088 ,  info@lagaatbehodu.co.il

 

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר, הקמת אתרים: SEO-Media